Edytuj PIT w chmurze!

Masz skłonność do zapodziewania ważnych papierów? Nie przejmuj się – teraz wystarczy zapisać deklarację podatkową w bezpiecznej i wygodnej chmurze!

Rozlicz, zapisz, zapomnij.

Dzięki niebiosom nowoczesne sposoby coraz skuteczniej ułatwiają nam dopełnianie formalności. Nie opłaca się już stresować się tym, że ludzka pamięć bywa niedoskonała. Zapis formularza w chmurze daje pewność, że ważne rzeczy nie zapodzieją się i nie będzie ryzyka w razie kontroli skarbowej.

Elastyczny zapis

Mimo sposobności sporządzenia zeznania w kilkanaście minut, jaką zawiera program PIT 2012/2013, wielu ludzi woli dla dla spokoju ducha generować swoje zeznanie podatkowe dłużej. Sprawdzają liczby kilka razy i dopiero gdy sami mają całkowitą pewność co do wpisanych danych, wysyłają formularz PIT. Konto w chmurze pozwala modyfikować swój formularz tyle razy, ile tylko będzie niezbędne. Wystarczy wyłącznie mieć podłączenie do Internetu przez laptop, komputer stacjonarny, tablet, smartphone, netbook lub TV.

 Teraz nie zgubisz poświadczenia UPO

Niezależnie od wybranego trybu programu, opracowana deklaracja może zostać zapisana w chmurze. Plik danych jest bezpieczny, zaszyfrowany i zahasłowany. To znaczna wygoda dla wszystkich rozkojarzonych „marzycieli”. Dzięki temu zawsze znajdą swoje dokumenty  wszędzie i w każdym możliwym momencie.

Tryb rozliczenia – Twój wybór

Oprogramowanie operuje w dwóch trybach i tylko od Ciebie zależy, który z nich wolisz. Pierwszy – tzw. aktywny formularz – wykonano dla tych, którzy znają się już troszkę na prawie fiskalnym, a formularze wypełniają nie po raz pierwszy. Mogą oni samodzielnie podać nieodzowne sumy, a program służy im tylko pomocą techniczną.

Nazwa drugiego trybu to Kreator PIT stworzony dla tych, którzy nie mają żadnego pojęcia o prawie podatkowym. Program przeprowadza ich za rękę przez wszystkie etapy zeznania, zapełniając rubryki automatycznie.

Postępu nie warto hamować – za 5 lat chmura będzie prawdopodobnie wykorzystywana przez znaczną większość podatników. Dlatego warto poznać jej zalety i oswoić się z  nią jak najwcześniej, aby nie pozostać w tyle za pędzącym światem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Please type the characters of this captcha image in the input box

Wpisz proszę kod z obrazku w polu powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>