Eko-fiskus

Nienawidzisz stania w kolejkach z zeznaniem podatkowym? Chcesz zrobić coś dobrego? Przekonaj się do rozliczenia online.

Dbajmy o swój humor

Szybkie tempo życia w naszej cywilizacji nie sprzyja równowadze emocjonalnej. Takie życie jest stresujące i męczące. Rozliczenie podatków drogą elektroniczną pozwala oddalić chociaż jeden z czynników stresu. Nie będziesz się już martwić, że źle coś policzysz.

1% – tak często zapominany

W 2010 roku tylko 38 % wszystkich którzy mieli taką możliwość przeznaczyło 1% podatku na cele charytatywne. Niestety często nie dbają o to, aby wypełnić tą rubrykę na druku. Program PIT 2012/2013 jest gratis, wymaga jednak przesłania 1% podatku na wpisaną już organizację charytatywną. Dzięki temu możność zrobienia czegoś dobrego jest zawsze spełniona.

Zmniejszaj zużycie papieru!

Formularz złożony w Sieci pozwala oszczędzić też mnóstwo arkuszy papieru – użycie wersji digital zamiast tradycyjnej to właściwy kierunek postępowania, w sytuacji gdy coraz mniej jest powierzchni leśnej na świecie.

Nie marnuj zatem życia na ślęczenie nad tradycyjnym PITem. Pobierz program, który sprzyja Twojej wewnętrznej harmonii, środowisku i celom społecznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Please type the characters of this captcha image in the input box

Wpisz proszę kod z obrazku w polu powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>