PIT Interactive 2013

Interaktywna deklaracja PIT 2013 to najłatwiejsza metoda na bezbłędne złożenie formularza. PIT interaktywny można bezproblemowo dostarczyć w Sieci, ale jeśli ktoś ma ochotę postać w kolejce, może również wydrukować sobie PIT wypełniony na komputerze i dostarczyć je do urzędu skarbowego.

Arkusze interkatywne w aplikacji do PIT 2013

Zeznania interaktywne mają niebagatelny atut: można je wypisać w sposób czytelny i zaraz poprawić popełnione pomyłki w sprawozdaniu rocznym.  Program samodzielnie liczy i sprawdza, czy zostały wypełnione wszystkie pola. Jest świetnym pilotem przez cały proces rozliczania PITu. Ma zakodowane także szczegółowy wykaz modyfikacji przepisów i ostatnie newsy w prawie podatkowym.

Darmowy e-Księgowy

Rozliczenie roczne przy pomocy aplikacji PIT jest bezpłatne. Żąda jedynie przekazania 1% podatku na wskazaną organizację pożytku publicznego. Wiele z nas z pośpiechu zapomina o możliwości oddania 1%, a szkoda. Zdarza się, że poszczególne osoby nie mogą się też zdecydować, na jaką organizację społeczną dać swój 1%. Formularz interaktywny rozwiązuje za nich tę kwestię wskazując odgórnie wybrany, dany podmiot charytatywny.

Zwolnieni od e-podpisu

Jeżeli nie chcesz wykorzystać interaktywnego PITu z obawy przed trudnościami z e-podpisem, zapoznaj się koniecznie z wykazem deklaracji, które e-podpisu nie wymuszają. Chodzi o:

  • PIT-36,
  • PIT-36L,
  • PIT-37,
  • PIT-38,
  • PIT-39,
  • PIT-28
  • PIT-19A
  • PIT-16

Komputer ułatwia nam załatwianie żmudnych niegdyś formalności, czyniąc je mniej stresującymi i czasochłonnymi. Rachunki prowadzi bezbłędnie, uwalniając nas od konieczności męczenia się z kalkulatorem i ołówkiem. Rozliczenie dokonane przez algorytm nie powinno wymagać żadnej korekty. Świetnie opracowane aplikacje można znaleźć na wielu portalach; Ministerstwa Finansów oraz wielu stronach poświęconych zagadnieniom podatkowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Please type the characters of this captcha image in the input box

Wpisz proszę kod z obrazku w polu powyżej.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>